ارتقای شبکه ارتباطی همراه در خوزستان + خبر روزایسنا/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی همراه در خوزستان با نصب و راه‌اندازی تجهیزات ۲۱ سایت همراه اول خبر داد.

رحیم فلاح‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با نصب و راه‌اندازی تجهیزات روی ۲۱ سایت پرسرعت همراه اول، شبکه ارتباطات ‌سیار در خوزستان توسعه و ارتقا یافته است. 

به گزارش ایسنا و بنا بر اعلام شرکت مخابرات خوزستان، وی افزود: به منظور توسعه و تقویت شبکه ارتباطات سیار و رفع مشکلات پوشش آنتن‌دهی و برخورداری شهروندان از خدمات مطلوب و شبکه پرسرعت همراه اول و در راستای جلب رضایت مشترکان با تلاش کارشناسان فنی و متخصص حوزه معاونت سیار این طرح اجرایی شده است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح، تجهیزات فنی روی ۲۱ سایت پرسرعت شهری و جاده‌ای – روستایی در مناطق پرترافیک استان نصب و راه‌اندازی شده است. 

فلاح‌زاده گفت: در این مرحله از پروژه توسعه فاز هشت سایت همراه اول شهری و جاده‌ای – روستایی در شهرستان‌های اهواز، دزفول، باغملک، شوش، رامهرمز، آبادان، خرمشهر، ایذه، اندیمشک، هفتکل، اندیکا و حمیدیه تجهیزات فنی با تکنولوژی  ۲G و۳G و۴G  روی ۲۱ سایت پرترافیک همراه اول استان طبق زمان‌بندی و در موعد مقرر نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی بیان کرد: تجهیز و ارتقای تکنولوژی در این سایت‌ها در راستای توسعه و رفع مشکلات پوشش آنتن‌دهی و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول در این مناطق و بهره‌مندی مشترکان از اینترنت با سرعت بالا انجام شده است.

انتهای پیام

ارتقای شبکه ارتباطی همراه در خوزستان + خبر روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *