پلمب ۲۰ سوئیت غیرمجاز در مهاباد + خبر روزایسنا/آذربایجان غربی رییس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مهاباد گفت: در راستای مقابله با فعالیت سوئیت‌های غیرمجاز پذیرش مسافر در این شهرستان تاکنون ۲۰ مورد پلمب شده‌اند.

عبیدالله سرخابی، امروز۲۷ شهریور در جمع خبرنگاران شهرستان اظهار کرد: در طول یک سال گذشته با همکاری نیروی انتظامی شهرستان اقدامات جدی برای مقابله با فعالیت‌ سوئیت‌های غیرمجاز در سطح شهرستان آغاز شده که در آخرین مورد یک سوئیت غیرمجاز در چند روز پیش پلمب شد.

وی افزود: صاحبان این سوئیت‌های بدون داشتن هیچگونه مجوزی اقدام به پذیرش مسافر می‌کنند که از نظر قانونی این کار آنها خلاف بوده و باید با آنها برخورد شود.

رییس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مهاباد عنوان کرد: از طرفی با شیوع کرونا، از آنجایی که امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این سوئیت‌ها وجود ندارد ستاد ملی کرونا به صراحت پذیرش مسافر در سوئیت‌ها غیرمجاز را ممنوع اعلام کرده است.

وی خاطرنشان کرد: از مسافران درخواست می‌شود در صورت سفر کردن حتما در هتل‌های و اقامتگاه‌های مجاز اقامت کنند تا از این طریق دست برخی افراد از انجام کارهای غیرقانونی کوتاه شود.

انتهای پیام

پلمب ۲۰ سوئیت غیرمجاز در مهاباد + خبر روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *