برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش/افزایش ۶۱ درصدی کشفیات مشروبات الکلی + خبر روزایسنا/کرمان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را از اولویت‌های نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: در بحث مشروبات الکلی ۶۱ درصد افزایش برخورد نسبت به شش ماهه اول سال گذشته داشتیم و این کار را با جدیت انجام می‌دهیم و از بیش ۳۰۰ نفر از اراذل و اوباشی که در گذشته بودند، در این مدت تعهد گرفته شده است.

سردار “عبدالرضا ناظری” صبح امروز ۳۰ شهریورماه در آئین رونمایی از تمثال اولین شهید دوران دفاع مقدس استان کرمان از شهدای ناجا گفت: به دنبال تامین امنیت پایدار و ارتقای سطح رضایتمندی مردم هستیم و امروز نیروی انتظامی با سرمشق گرفتن از تجربیات دفاع مقدس به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.

وی نقش نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس را نقش بی‌بدیلی دانست و بیان کرد: نیروی انتظامی بیش از ۸۰۰۰ شهید والا مقام در دوران دفاع مقدس تقدیم نظم و امنیت انقلاب اسلامی کرده و امروز در تامین نظم و امنیت، یک عملکرد موفق و درخشانی را از خود به جا گذاشته است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان با اشاره به عملیات‌هایی که نیروی انتظامی در سنوات گذشته در زمینه های مختلف انجام داده است، تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، نیروی انتظامی ماموریت‌های خود را به خوبی انجام داده است و آحرین ماموریت ما تامین نظم و امنیت مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) بود که خوشبختانه این مراسم با امنیت کامل در استان کرمان برگزار شد.

وی در ادامه با تشریح اقدامات نیروی انتظامی استان کرمان در نیمه اول سال جاری، اظهار کرد: نیروی انتظامی در استان کرمان توفیقات خوبی در ۶ ماهه اول سال جاری کسب کرده است به‌ طوری که در این مدت حدود ۸۹۰ هزار تماس با سامانه ۱۱۰ برقرار شد که بیش از ۱۴ هزار مورد آن منجر به انجام عملیات شد.

ناظری ادامه داد: در این باز زمانی ۸۷ تن انواع مواد مخدر توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۲ درصد افزایش داشته است همچنین بیش از ۴۲۸ میلیارد ریال ارزش کالاهای قاچاق کشف طی این مدت بوده که نسبت به بازه زمانی سال گذشته ۱۳ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را از اولویت‌های نیروی انتظامی دانست و بیان کرد: در بحث مشروبات الکلی ۶۱ درصد افزایش برخورد نسبت به شش ماهه اول سال گذشته داشتیم و این کار را با جدیت انجام می‌دهیم و از بیش ۳۰۰ نفر از اراذل و اوباشی که در گذشته بودند، در این مدت تعهد گرفته شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان عنوان کرد: نیروی انتظامی استان کرمان در کویر حضور پیدا کرده و بنا داریم مسیر ناامنی برای اشرار و قاچاقچیان ایجاد کنیم که بخشی از آن پاکسازی و مابقی آن نیز تا چند روز آینده پاکسازی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، از تمثال شهید “احمد حاجی‌زاده” اولین شهید ناجای استان کرمان در دوران مقدس رونمایی شد.

انتهای پیام

برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش/افزایش ۶۱ درصدی کشفیات مشروبات الکلی + خبر روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *