ارائه ۳۵ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد از ابتدای امسال + خبر روزمعاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه ۳۵ هزار سری جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به اهمیت خدمات مددکاری در حفظ کرامت مددجویان افزود: با توجه به شرایط سخت اقتصادی  و شیوع کرونا، تمامی امدادگران با تلاش شبانه‌روزی و جهادی در کنار ماموریت‌های اصلی خود به کمک‌رسانی در حوزه‌های مختلف می‌پردازند.

 معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به اهدای ۳۵ هزار سری جهیزیه به زوج‌های جوان در سال جاری تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون  ۸۵ هزار قلم لوازم ضروری  منزل و ۲۵ هزار قلم کالای اساسی میان خانواده‌های تحت حمایت توزیع شده است.

وی با اشاره به تشکیل صندوق جبران خسارت  بیمه مددجویان گفت: در سال جاری با تمرکز بر توسعه بیمه اجتماعی، ۳۵۰ هزار خانوار عشایری و روستایی تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفتند.

خدرویسی به ارائه کمک‌هزینه سوء تغذیه کودکان و مادران شیرده اشاره کرد و گفت: ارائه بسته خدمتی به خانواده‌های دارای چندقلو، از دیگر خدمات جدید این نهاد است.

انتهای پیام

ارائه ۳۵ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد از ابتدای امسال + خبر روز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *